Stylová pouzdra Vans / Belkin pro telefony Apple iPhone 5

Máte rádi boty Vans? Pak vás jistě potěší, že do nich můžete obout i svůj iPhone! Značka Belkin loni oslavila třicet let úspěšného působení na trhu a při té příležitosti připravila celou kolekci obalů na mobilní telefony Apple páté generace, inspirované legendárními vzory tenisek Vans. Obě značky totiž pocházejí ze slunné Kalifornie, takže k sobě i přes rozdílné obory působnosti mají vlastně docela blízko.

Každý iPhone 5 teď díky tomu můžete ochránit slušivým pouzdrem s typickou kostičkovanou „šachovnicí“, provázející boty Vans od samého začátku. Kromě toho jsou tu ještě pestré obaly „Sticker Collage“ a „Jungle“, které každý správný fanda značky Vans také pozná na první pohled.

Nakonec to nejlepší – pouzdro na Apple iPhone 5 s dokonalým vzorkem „vafle“podrážky Vans (Waffle Sole), a to hned v několika atraktivních barvách včetně transparentní! Všechna tahle parádní pouzdra jsou k dostání za cenu kolem 500 korun na místech, kde byste značku Vans asi nečekali, tedy například v obchodech s elektronikou a příslušenstvím k mobilním telefonům.