Nové pánské tenisky VANS Classic pro jaro/léto 2013

Říkáte si, že Vans je přece značka jen pro puberťáky nebo zaryté příznivce skejtování? Můžeme vás ujistit, že to tak rozhodně není!

Za dlouhou dobu svého fungování Vans spolupracoval s řadou významných designérů a umělců, a díky tomu je dnes vnímán jako silný konkurent mezi ostatními módními značkami.

Ze sortimentu této značky si vyberou pánové a kluci jakékoliv generace. Jde jen o to, najít si zde svůj vlastní styl a nebát se ho ukázat.

VANS Classic – ten pravý oldschool

Řada Classic má tu nejdelší historií ze všech „vansových“ řad. Když Paul Van Doren v roce 1966 začínal prodávat své plátěné boty s gumovou podrážkou, dal základ právě této řadě.

A po více než čtyřiceti letech jeho boty milují všechny věkové skupiny na celém světě. Nezáleží na tom, jestli jste skater, surfař nebo jen prostě máte rád stylové věci, zaručujeme vám, že si určitě vyberete.

TIP: Mrkněte se také na nové dámské a dívčí boty VANS!

VANS Classic & Metallica

Největší peckou řady Classic pro letošní jaro a léto je určitě její kolaborace se skupinou Metallica. Jejich design najdeme na klasických kouskách jako jsou Sk8-Hi, který je typickou kotníkovou botou s polstrováním kolem kotníku pro větší pohodlí jak při chůzi, tak samozřejmě při skejtování.

Model Slip-on snad ani není třeba představovat. Je to snad největší stálice této značky. Klasické nazouváky, pro které je typický černobílý šachovnicový design, získaly díky Metallice zcela jiný styl.

Tato legendární kapela se nechala inspirovat svým debutovým studiovým albem Kill 'Em All. A proto by si všichni fanoušci určitě neměli nechat ujít skvělou příležitost pořídit si tak unikátní kousek do svého botníku.

VANS Classic 106 Hi

Dalším modelem letošního jara jsou kotníkové boty Classic 106 Hi, které vycházejí z populárního modelu 106 Vulcanized, ale narozdíl od nich jsou u kotníku užší. Můžeme se těšit na denimové modely, ale i modely v retro barvách, které se budou na jaro perfektně hodit!

VANS Authentic

Ovšem tou největší klasikou z řady Classic je bezpochyby model Authentic. Tyto boty můžete vidět v podstatě na komkoli. Na skaterech, jak v nich dělají triky v parku nebo na muzikantech, kteří v nich běhají po stagi. Zkrátka tyto boty má v oblibě celý svět!

Letos na jaře si z barevné kombinace vybere vskutku každý, a tak jedinou otázkou zůstává, jak Authentic budete nosit právě vy.

VANS Van Doren

Posledním kouskem z řady je model pojmenovaný po zakladateli této legendární značky – jmenuje se tedy Van Doren. Tento model je pro odvážné muže! Je inspirovaný osmdesátými a devadesátými léty a tomu také odpovídá jeho barevnost.

Najdeme zde boty s klasickým vintage leopardím potiskem nebo například boty s motivem hvězd a pruhů evokující americkou vlajku. Mezi těmito modely by si určitě vybrala i vaše partnerka, spousta bot je totiž unisexová.