Jarní tenisky Vans - nová kolekce!

V letošní kolekci si na své přijde klasik i každý, kdo má chuť experimentovat. Potisky, barvy a vzory budou v jarní kolekci dámských bot jásavé a přímo vybízející k chození, běhání či jakékoliv jiné aktivitě.

U všech modelů značky Vans si můžete být jistá, že povýší váš outfit o něco nečekaného. Jejich modely, byť jsou inspirovány sporty jako surfem nebo skejtem, rozhodně nejsou jen sportovní, ba naopak!

Vyberte si tedy ten pravý kousek přesně pro vás a dejte svému stylu nový rozměr. Za pokus to stojí, co myslíte?

Curtis Kulig – Love Me

Kolekce bot Vans Classic už patří mezi evergreeny. Letos se na jejím designu podílí také newyorský umělec Curtis Kulig se svým ikonickým podpisem Love Me, s nímž se v americkém velkoměstě setkáte na každém kroku. Curtis, který boty Vans nosí od dob, co si pamatuje, vytvořil pro dámskou kolekci tři modely, které potěší každé dívčí srdce.

Přírůstkem do rodiny Classic bude také model Authentic Hi, který se v kolekcích Vans drží od roku 2012. Letošní kecky z oprané džínoviny zdobí potisk hvězd.

Vans Slims & vzorovaný potisk

Dalším sourozencem jsou Slims, boty, které svůj boom zažily na podzim 2011, kdy vtrhly na trh. Oblíbily si je především ty ženy, které preferují úzkou subtilní botu.

Pro letošní sezonu jsou k dostání v různorodém barevném spektru a v modelech SK8-Hi Slim, Authenthic Slim a Chukka Slim. Letošní kolekce je inspirovaná jarem, čehož si díky květinovým vzorům a zářivým barvám nelze nevšimnout.

Ani potisky se letos řadě Classic nevyhnou. Ať už si vybereš leopardí vzor, hvězdy, květiny nebo letošní trendy aztécký vzor, budeš mít na noze něco jedinečného.

Vans Surf – nejen pro surfařky :-)

Surfařská řada Vans Surf reprezentuje funkční, přesto trendy obuv. Filozofií je využívání recyklovaných materiálů, k nimž lze přiřadit například plastové lahve, nebo lepidla a inkousty na bázi vody, které se dají přetvořit na jedinečné tkaniny. Boty jsou tudíž nejen slušivé, ale zároveň ekologické!

Kolekce Leila Hurts, pojmenovaná po stejnojmenné surfařské hvězdě z týmu Vans, letos představí ptačí potisk. Sama Leila chtěla ukázat svůj vlastní přístup k přírodě a svou svobodomyslnou osobnost, kterou reprezentuje právě holubice. Tento vzor najdete na sandálech Bixie a Lanai.

Chauffette, to je modernizovaná klasická jachtařská bota, z organického materiálu a tkaničkami. Flexibilní gumová podrážka zaručí pohodlí a nevšední barevné kombinace se stínovaným designem upoutá pozornost všech okolo.

Sláma v botách je trendy

Bixie se vrací, aneb oblíbený model se objevuje i v letošní kolekci. A to rovnou v sedmi barevných kombinacích! Ženské a jak na míru šité nazouvací boty jsou jak módní, tak pohodlné. Slámová podrážka, lehký tkaný materiál a hravé vzory jsou důvodem, proč tahle bota přímo vybízí k prázdninovým výletům.

Tradiční mohykánskou obuví se inspirovala řada Mohikan, pro kterou je typický jednoduchý design a komfortní styl mokasínových bot. Letos na jaře jsou k zakoupení až ve třech barvách.

Bez konopí by to nešlo…

Betsellerem surfařské kolekce je beze sporu model Palisades Vulc. Jejími největšími přednostmi je mimo jiné snadno nazouvací konstrukce, 100% přírodní konopný materiál a ultra pohodlná vnitřní stélka pro klenbu, stejně jako pružná gumová podrážka.

Model Rata Lo je výjimečným pro svou originální siluetu a pohodlným až útulným vnitřkem, ale také provedením z přírodního konopí a lnu, gumové podrážky a lepidlem a inkoustem na bázi vody. Letošní kolekce nabízí 4 barevná provedení, spolu s duhovým Rasta potiskem a vzorem tradičních mexických látek.

Vans – to jsou i sandálky!

Benjamínem kolekce je model Tied Up, což je typ sandálu s uzavřeným palcem a otevřenou patou. Vyrobena z výběrové tkaniny, se syntetickými koženými detaily a speciální měkkou protiskluzovou podrážkou, vyniká tato bota velkou odolností. Malý monogram a dvě barevná provedení, včetně vzoru mexických látek, budou zajisté hitem jara 2013.

Model Charra – to jsou sandály ve tvaru písmene T, v bohémském duchu a zdobením z přírodních dřevěných korálků. Zamiluješ si je pro ultra měkkou stélku a protiskluzovou podrážku, zajištující vysokou odolnost. K dispozici ve dvou barevných provedeních.