6x psychedelické boty Vans / The Beatles "Yellow Submarine"

Jestlipak víte, co se stalo přesně před padesáti lety? Je to neuvěřitelné, ale skutečně je to už půl století, co se skupina The Beatles úplně poprvé předvedla na americké půdě! Bylo to v únoru 1964 a tím místem byla proslulá Show Eda Sullivana, ve které se takhle objevili třeba The Doors nebo The Rolling Stones.

„Brouci“ prostě byli, jsou a budou nejslavnější hudební skupinou na světě a stojí tedy za to, aby se každé takovéhle výročí pořádně oslavilo. Na letošních cenách Grammy se navíc na pódiu po dlouhé době sešli členové skupiny, kteří se tohoto památného okamžiku dožili – Paul McCartney a Ringo Starr.

A to je další důvod k oslavě! Značka Vans se k tomu postavila s poctivostí sobě vlastní a připravila velmi speciální kolekci šesti modelů skate & street bot. Všechny vzhledově čerpají z vizuálně signifikantního filmu „Yellow Submarine“, který v roce 1968 přivedl The Beatles už poněkolikáté na filmové plátno – tentokrát ovšem v animované a upřímně řečeno poněkud psychedelické podobě :-)

Film spatřil světlo světa v roce 1968 a sním i stejnojmenné album The Beatles, obsahující už dřívější hity Yellow Submarine nebo All You Need Is Love a také instrumentální kompozice producenta George Martina. Pokud album nebo film znáte (a to byste měli!), tak jistě uznáte, že tenisky Vans / The Beatles „Yellow Submarine“ naprosto přesně vystihují jejich atmosféru.

Kotníkový model Vans Sk8-Hi Reissue zdobí hlavy všech čtyř členů The Beatles, růžové tenisky Vans Authentic zcela pokrývá nesmrtelné heslo „All You Need Is Love“, potisk na botách Vans Era znázorňuje filmovou scénu ve žluté zahradě a nazouvací tenisky Vans Classic Slip-On zase připomenou podmořskou plavbu ponorky mořem příšer. Potisk přechází z boty na botu, což je super :-)

Naprosto dokonalé jsou i dvoje dětské boty Vans – nazouvací Vans Classic Slip-On s „pyžamovým“ potiskem žluté ponorky a šněrovací Vans Authentic. Ty sice opět hlásají, že všechno, co potřebujeme, je láska… Ale my si k tomu dovolíme dodat: láska a boty Vans! Zapátrejte v obchodech Vans, tahle kolekce by v průběhu března měla být dostupná i v našich končinách.