3x seprané vintage boty Vans California "Over Washed" 2014

Zdá se, že letošní rok bude pro skate & street boty Vans ve znamení návratu do minulosti. No řekněte sami: retro kolekce Vans Classic „Golden Coast“ jako by vypadla ze 70. let minulého století, tenisky Vans „Van Doren“ 2014 jdou ještě dál – k samým kořenům vzniku značky Vans… A teď tahle kolekce, která pro změnu vypadá, jako by se padesát let válela někde na půdě!

Dobře známý a poslední dobou docela oblíbený vintage vzhled ale už takhle prostě vypadá. Látka je jakoby sepraná, vulkanizovaná podrážka vypadá zašle, barvy jsou rozmazané, boty vypadají jako dlouho nošené – ale přitom jsou samozřejmě úplně nové. Je pravda, že tenhle styl má něco do sebe a dokáže zaujmout. Stejně tak je ale evidentní, že se rozhodně nehodí pro každého.

Kolekce bot Vans California „Over Washed“ 2014 nabízí celkem tři modely v několika barvách. Klasické tenisky Vans Authentic můžete mít šedé, modré nebo růžové, nazouvací boty Vans Classic Slip-on jsou dostupné v šedé barvě, a nakonec kultovní kotníkové skate boty Vans Sk8-Hi v modré a šedé (resp. seprané černé, chcete-li). Nic víc, nic míň.

Pokud vás vintage kolekce zaujala, můžete si tyhle boty Vans koupit za nějakých 1700–2000 korun.