2x barevné tenisky Vans "Van Doren" Multi / Aborigine

Chcete mít takové boty, aby se za nimi každý ohlédl? Stačí říct a máte je mít! Rok 2014 totiž bude ve znamení retro kolekce tenisek Vans „Van Doren“, která klasické modely pokrývá dávno zapomenutými vzory. Ne snad, že by to byly nějaké vykopávky – jsou to prostě ty nejlepší ze stovek a tisíců vzorů, které se od roku 1966 na botách Vans objevily.

TIP: Určitě se podívejte také na retro tenisky Vans „Van Doren“ Old Skool a Half Cab 2014!

Tentokrát přišla řada na notoricky známý skate model Vans Era a nazouvací boty Vans Slip-On, které určitě není potřeba představovat. Barevný potisk se jmenuje Multi / Aborigine a inspirací pro styl i motivy údajně bylo tradiční umění Aboriginců, což jsou původní obyvatelé Austrálie.

No, s přimhouřením oka snad ano… I když věci jako had, omotaný kolem skleněné lahve, nebo prsatá mořská panna by domorodce určitě překvapily :-) To ale není důležité. Důležité je, že by se tyhle dvoje tenisky z kolekce Vans „Van Doren“ měly už pomalu začít objevovat na pultech obchodů. Cena by měla být také obvyklá, asi 1900 korun za model Vans Era a o něco méně za nazouvací Vans Slip-On.