10x barevné kotníkové tenisky Vans Authentic Hi

Klasické plátěné kotníkové tenisky s lehkou gumovou podrážkou – to nemusí být jen všem dobře známé boty Converse Chuck Taylor All Star. Podobný model má ve své nabídce i kalifornská značka Vans, která je už mnoho desítek let neodmyslitelně spojená se skate, street & surf subkulturou.

Naprosto základní unisex model nízkých tenisek Vans Authentic, který tehdy v roce 1966 odstartoval historii dnes už legendární značky, se samozřejmě vyrábí dodnes. Nás teď bude zajímat kotníková varianta Vans Authentic Hi, se kterou se můžete setkat v nepřeberném množství barev i vzorů.

Pokud si nepotrpíte na módní výstřelky, asi vás zaujme klasická černá, šedá, bílá, námořnicky modrá nebo červená barevná varianta. Sice také jednobarevné, ale na pohled mnohem agresivnější jsou svítivě růžové nebo neonově žluté tenisky, navíc v kombinaci černými tkaničkami a lemem boty.

Máte nutkání vyjadřovat své pocity i pomocí vzorku na botách? Není na tom nic špatného, v tom případě ale budete určitě potřebovat hnědé kotníkové tenisky Vans Authentic Hi s leopardím potiskem, šedomodré s bílými hvězdami nebo dokonce duhové tenisky s černým zvířecím vzorkem! :-)