10 párů tenisek Vans "Off The Wall" nejen pro skejťáky

Kultovní americká značka Vans už dávno nevyrábí jen skejtové tenisky s charakteristickými kostičkovými vzory. Od konce 70. let minulého století, kdy byly Vansky na vrcholu popularity, se původní street kultura změnila natolik, že bylo potřeba výrazně změnit i boty samotné.

Pět nových modelů řady Off The Wall to jedině dokazuje. Podzimní varianty modelů Alomar, Bedford, Cobern, Pritchard a Woessner jsou nové pouze barevně, jinak zachovávají materiály i styl řady OTW. Ta kombinuje skate a street obuv a nabízí tak tenisky, polobotky i kotníkové boty mnohem více společenského rázu, než by od Vans dříve vůbec kdo čekal.

Měkký okraj lemu boty, tedy nezbytnost v případě skate obuvi, už u těchto modelů není pravidlem. Také nubuk, semiš a džínovina nejsou materiály, které bychom u street bot očekávali. Nedá se nic dělat – tohle prostě nejsou boty pro teenagery, i když se skateboard v logu snaží tvrdit něco jiného :-)

Značka Vans řadou Off The Wall rozšířila své portfolio o kvalitní tenisky, kterých se nemusí bát žádný úspěšný mladý muž. Cena je přitom velmi příjemná, u všech modelů by se měla pohybovat kolem 1500 korun. Teď jde už jen o to, jestli u nás budou bez problémů k sehnání…