Jang Jae-In: první asijská tvář značky Vans

Klasické street & skate boty Vans sice pocházejí ze slunné Kalifornie, doma jsou ale úplně všude. Některé lokality, ve kterých jsou Vansky oblíbené, jsou ale kulturně tak odlišné, že se v nich nové modely musí propagovat trochu jinak. Typickým příkladem je Asie – východní země doslova zbožňují jakékoliv americké tenisky, a když jim novou kolekci správně podáte, budou je mít ještě radši.

Jihokorejská zpěvačka Jang Jae-In se teprve nedávno stala úplně první tváří značky Vans v asijském regionu. Kromě budování své hudební kariéry (Jang Jae-In je finalistkou hudební reality show Superstar K) se teď bude objevovat ve většině lokálních reklam i módních fotosetů. Vansky se zase naopak zabydlely v klipu k její písni No One Else But You, kde je doslova nesundá z nohou:

Během natáčení videoklipu vzniklo i pár fotek, které představují hlavně základní tenisky Vans Authentic, nazouvací boty Vans Classic Slip-On a také oblečení Vans s typickým kostkovaným vzorem. Kromě nezbytných podkolenek nečekejte žádné módní výstřelky, na ty si potrpí spíš o kousek dál v Japonsku :-) Uvidíme, jak dopadne další asijský lookbook!