10x tanečnice Chachi Gonzales v teniskách Vans

Vansky jsou sice klasické skate & street boty už od roku 1966, ale to rozhodně neznamená, že by se v nich nedalo třeba i… tančit! Vulkanizovaná podrážka lemovaná barevným proužkem sice asi nebude úplně to pravé do tanečních nebo na ples, ale tanec přece patří také na ulici. Některé styly tam dokonce přímo vznikly – třeba takový hip-hop a street dance všeobecně.

Každý taneční styl má své hvězdy. V hip-hopu nedávno vyšla jedna úplně nová a září tak, že se nedá přehlédnout. Je jí osmnáct a jmenuje se Olivia Irene Gonzales, nebo prostě jen „Chachi“. Hip-hop tančí od devíti let, v patnácti vyhrála soutěž America's Best Dance Crew a teď se svou taneční skupinou I.aM.mE (ve které je i česká tanečnice Jaja Vaňková!) slaví úspěchy po celém světě. Ale nejen to.

Chachi Gonzales pořádá taneční workshopy, má vlastní streetovou módní značku Dotheads, tančí ve videoklipech, začíná se prosazovat i v choreografii… a jak je vidět, má ráda boty Vans :-) Z roztančených nohou je prakticky nesundá a jako každá správná holka si libuje v tom, aby ladily s oblečením. Boty Vans s tenkou podrážkou jsou prostě pro street dance jako stvořené.

Když už jsme ale u toho – líbí se vám ty zajímavé taneční kalhoty se zipy na kolenou, ve kterých Chachi tančí? Nejsou to žádné obyčejné „tepláky“, jmenují se ChachiMomma – tuhle značku totiž založila Chachi Gonzales spolu se svou početnou rodinou. Tak až je budete shánět, nezapomeňte k nim přidat nějaké ty boty Vans! Obyčejnými plátěnými teniskami Vans Authentic rozhodně nic nezkazíte.